Op de oktoberfeest agenda vind je alle data van dit mooie bierfeest dat allang niet meer alleen in München plaats vindt. Eindelijk een Oktoberfeest meepakken in 2018? Begin dan nu met plannen! Hieronder de Oktoberfeest agenda 2018. Een overzicht voor alle door ons gevonden Oktoberfeesten in Nederland en net over de grens. Weet je precies wanneer je je lederhosen uit het vet moet halen! Heb je nog geen lederhosensetje, koop een lederhosen setje of huur er dan snel eentje! Hieronder vast de data die inmiddels bekend zijn.

Plaats

Feest

van

tot

link voor meer informatie

Overal dag van het Duitse bier 23-apr-18 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-het-duitse-bier/
Zelhem Wein und Bierfeest 27-mei-18 https://www.cafedetol.nl/agenda/weissenbrink
Lichtenvoorde Tiroler tent zwarte cross 12-jul-18 15-jul-18 https://www.zwartecross.nl/info/
Buurssen Volksfeest met wiesnavond 17-aug-18 19-aug-18 http://www.buurservolksfeest.nl/
Someren Heise bierfesten 11e ed. 24-aug-18 26-aug-18 http://www.dieheisebierfesten.nl/
Genhout Beek Oktoberfeest Genhout Beek 14-sep-18  http://boereblaoskapel.nl
Afferden Maas&Waalse oktoberfeesten 21-sep-18 22-sep-18 www.maasenwaalseoktoberfeesten.n
Berlijn Oktoberfest Berlijn 21-sep-18 14-okt-18 http://www.schaustellerverband-berlin.de/oktoberfest-berlin.html
Wieze (belgie) Wieze 21-sep-18 23-sep-18 https://www.facebook.com/events/559525224432353/
Rotterdam Dutch oktoberfest 22-sep-18 www.dutchoktoberfest.nl
Rotterdam Dutch oktoberfest 22-sep-18 http://www.dutchoktoberfest.nl/
München Oktoberfest Munchen 22-sep-18 07-okt-18 http://www.muenchen.de/int/en/events/oktoberfest.html
Hannover Oktoberfest Hannover 28-sep-18 14-okt-18 http://www.oktoberfest-hannover.de/
Roermond Oktoberfest Remunj 29-sep-18 30-jan-00 http://oktoberfestroermond.com/
Bergen op Zoom BoZtoberfest 2018 29-sep-18 30-sep-18 http://www.boztoberfest.nl/
Brazil:) Blumenau 03-okt-18 21-okt-18 https://www.facebook.com/oktoberfestblumenau/videos/1887912737904844/
Apeldoorn Veluws bierfeest 04-okt-18 05-okt-18 https://www.facebook.com/veluwsbierfest/
Heerlen Oktoberfeest Heerlen 04-okt-18 07-okt-18 http://www.oktoberfeestheerlen.nl/
Haaksbergen 04-okt-18 06-okt-18 https://www.oktoberfestwinkel.nl/oktoberfest-haaksbergen
Raamsdonksveer Oktoberfest Dongemond 04-okt-18 06-okt-18 oktoberfestdongemond.nl
Aarle Rixtel Oktoberfest Aarle Rixtel 05-okt-18 06-okt-18 www.oktoberfest-aarle-rixtel.nl
Tilburg Okotberfest Tilburg 06-okt-18 07-okt-18 http://oktoberfest-tilburg.nl/
Nijmegen Foute oktoberfeest 06-okt-18 www.hetfouteoktoberfest.nl
Roosendaal Oktoberfest Roosendaal 06-okt-18 www.oktoberfestroosendaal.nl
Varsseveld Achterhoekse Oktoberfeesten 07-okt-18 http://www.oktoberfeesten.nl/
Oberhausen Dass Grosse Benediktiner Oktoberfest 12-okt-18 13-okt-18 http://www.ticketmaster.be/artist/das-grosse-arena-oktoberfest-tickets/953866
Sittard Oktoberfeest Sittard 12-okt-18 17-okt-18 https://www.oktoberfeestsittard.nl/
Balk Oktoberfeest Balk 13-okt-18 http://www.oktoberfestbalk.nl/
Bunnik Foute Oktoberfeest 13-okt-18 http://www.brothers.nl/agenda/foute-oktoberfest-zaterdag-13-oktober/
Mierlo Mierloos  oktoberfest 14-okt-18 https://www.facebook.com/events/117569518951174/
Arcen 10e Arcener Oktoberfest 18-okt-18 20-okt-18 www.oktoberfestarcen.nl/
Weert Oktoberfest Weert 18-okt-18 20-okt-18 http://www.oktoberfestweert.nl/
Assen Radio Continu 20-okt-18 http://www.radiocontinu.nl/events/oktoberfest-radio-continu-2018.html
Brunssum Brunssumse Oktoberfesten 25-okt-18 27-okt-18 http://www.brunssumseoktoberfeesten.nl/
Heidebloem Siebengewald  Oktoberfest Siebengewald 25-okt-18 27-okt-18 http://www.heidebloem-siebengewald.nl/

Let op! Oktoberfeest agenda start in mei:)

Opvallend in dit lijstje is Zelhem, die wel heel vroeg van start gaat met het Oktoberfeest. Maar ja het is in de Achterhoek natuurlijk nooit te vroeg voor een biertje, en als lederhosen liefhebbers kunnen we het wel waarderen dat Peter Borkes al in mei de mensen in hun lederhosen jaagt. Ook terug van weg geweest zijn de oktoberfeesten in Wieze, België. Na 31 jaar (!) durven de Belgen (Walen of Vlamen?) het aan dit feest nieuw leven in te blazen. IN de hoogtij dagen duurde het feest maar liefst 15 dagen. In 2019 dus terug van weggeweest in een verkorte versie op 21 september. Mocht het geweldig uit de klauwen lopen dan zal het komende jaren vast langer duren dus allemaal op naar belgië! Anders dan in Duitsland, kun je tot 01.00 terecht. Het 30 koppige blaasorkest uit Ober Bayern belooft een heel spektakel. Dresscode is Oberbayern. Dat betekent dat je er zonder lederhose niet in komt:). Makkelijk, hoef je je hoofd niet te breken over wat je aan moet. Dat scheelt weer een hoop zoeken naar de juiste lederhosen!

Hebben we een gelegenheid voor een feestje gemist? Stuur ons een bericht, waarderen we zeker